למה יותר ויותר משפחות עוברות להרחבות במושבים?

בין אם אתם במקור ילדי טבע, או שנמאס לכם מהערפיח של העיר הגדולה, בוודאי נחשפתם בשנים האחרונות לגל המשפחות הצעירות המחפשות וילות למכירה במושבים. בשנים האחרונות החלה תנופת בנייה במושבים רבים באזור השרון, והביקושים לא אחרו להגיע.

מה קסמן של אותן וילות למכירה במושבים?

בניגוד לבתים הצנועים שנבנו במושבים עצמם, בהרחבות החדשות ניתן למצוא וילות ובתים פרטיים של 120 עד 400 מטרים, על שטח של חצי דונם. מחירם של בתים למכירה במושבים בשרון מסוג זה, נעים בין 4 ל-7 מיליון ש"ח, מה שהופך אותם להשקעה משתלמת ביחס למגורים במגדלי יוקרה עבור משפחות שיכולות להרשות זאת לעצמן ומעוניינות בכל זאת בפרטיות, בשקט ובאוויר נקי. מכיוון שבהרחבה יש רק וילות למכירה, החתך הסוציו אקונומי בהן דומה, והמתגוררים בהם ימצאו אנשים שדומים להם מבחינה כלכלית וחברתית, ועל כן ירגישו בנוח בקהילה.

אחת הבעיות המרכזיות של משפחות מבוססות שגרות בעיר הגדולה היא שהילדים שלהם הופכים להיות צרכנים כפייתיים: הם מתגוררים בקניון הקרוב ועסוקים כל הזמן בלהוציא כסף. החיים במושב מספקים אלטרנטיבה אחרת – יותר חיי משפחה וקהילה ופחות עיסוק בחומר ובצרכנות. במושבים בשרון יש בדרך כלל מועדוני ילדים, ספריות, תנועות נוער, בריכה ושאר אמצעים להעסיק את הילדים ובני הנוער בתוך הקהילה עצמה. כמו כן, הבתים בתוך ההרחבות קרובים יחסית, ולכן הילדים מבלים הרבה אצל חברים, מבלי שההורים יאלצו לדאוג לאופן שבו הילד יגיע אל חבריו. עם זאת, הקרבה לצירי תחבורה ראשיים, מאפשרת למשפחה לצאת למוקדי בילוי, ונותנת להורים את הכח לקבוע את המינון הרצוי להם של חשיפה לתרבות הצריכה.

התאמה מקסימלית לאופי ולצרכים שלכם

אחוז ניכר מבין המתעניינים ברכישת וילות למכירה במושבים הם אנשי הייטק העובדים באזורי תעשייה בשרון. מכיוון שהם יכולים להגיע לעבודה ברכב חברה, ומכיוון שסביבת המגורים מספקת להם את רוב צרכיהם בעלויות נוחות ומבלי להידרש להתרוצצויות, רכישת דירה במושב היא עבורם השקעה משתלמת לטווח הארוך.

בין המושבים בהם ניתן למצוא וילות למכירה, יש כאלו שהם עירוניים יותר עם רחובות הולנדיים ושפע שירותים מתקדמים, וכאלו בעלי אופי חקלאי יותר. בחירה בתיווך נדל"ן במושבים יכולה לסייע לכם למצוא את המושב המתאים ביותר עבורכם מבחינת אופיו, להתאים לכם את הנכס מבחינת מחיר ומיקום ולמצוא את המיקום הנכון ביותר עבורכם מבחינת חיי קהילה. עכשיו כל שנותר לכם הוא ליצור איתי קשר ולמצוא את הנכס שמתאים לתקציב שלכם!

Scroll to Top