וילות, נחלות ואחוזות במושב גן חיים

בית של פעם להשכרה בגן חיים

בית על נחלה, נבנה לפני כ30 שנה, בערך 300 מ'. במפלס הכניסה מטבח, פינת אוכל מוארת וסלון עם אח עצים, בקומת הביניים 3 חדרי ילדים, ובקומה העליונה יחידת הורים. הוילה נמצאת על נחלה כחלק מהמבנים הנוספים בה, ולידה חוה אורגנית.

לצפייה

וילת חלומות בגן חיים

וילה יפיפיה בתכנון האדריכל יונתן מונג'ק במושב גן חיים שבשרון. הוילה נמצאת במיקום מדהים, פינתי, גבוה עם נוף פתוח לכיוון צפון, והיא גובלת במטע זיתים ובשדות. לבית מרפסות רחבות, תקרות גבוההות, ג'קוזי בנוי בחצר וריצוף אבן. בקומת המרתף חדר קולנוע + 3 חדרים עם אפשרות לכניסה נפרדת, בקומת הכניסה מטבח מרווח, פינת אוכל וסלון גדולים ושרותי אורחים, בקומה ראשונה סוויטת הורים מפנקת עם נוף מדהים וכן 2 חדרי ילדים וחדר שירות. כמו כן, בקומה העליונה עליית גג עם סוויטת מתבגר גדולה.

לצפייה

וילת אבן יחודית במושב גן חיים

וילת אבן מדהימה בתכנון האדריכל יונתן מונג'ק, נבנתה לפני 20 שנה ברחוב שקט במושב גן חיים. הוילה עשויה אבן ושיש, 3 מפלסים, כ10 חדרים, ש2 מהם יכולים לשמש כסטודיו או קליניקה, עם כניסה נפרדת.. כל הארונות, הדלתות והפרזולים מעשה אומן, יחודיים לוילה הזו. מערכת מזגנים חדשה, תעלות מים ומזרקה בחצר. החצר גדולה במיוחד ומתאימה לאירוח או לבנית בריכה.

לצפייה